R30 Forum

خوش آمدید به انجمن تخصصی مدل آرسی, میهمان گرامی وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ توجه ] شرايط و امکانات VIP [ فيلم ] آموزش كار با آرسي تيوب
[ جديد ] بازگشت قوانين خريد و فروش [ مهم ] مديران پرتلاش سال 1394

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مکانهای پروازاستان اصفهان
نویسنده پیام
amin
**
کاربر سایت

ارتفاع : هزار پا
نام : AMIN.KLN
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #1
Star مکانهای پروازاستان اصفهان
اصفهان 6-5تازمین پروازداره:دوتاشوبراتون مینویسم
1-اتوبان اصفهان شیراز-ازمیدان ازادی به سمت پلیس راه شهرضاراه می افتید بعد از بلیس راه یه دوراهیه میپیچیدسمت چپ مستقیم به سمت کارخانه قنداصفهان <مبارکه> میرید کمی بعد از کارخانه قند کنارجاده تابلوی سبزرنگی که روش نوشته دامداری فضیل میپیچیدتوی فرعی و مستقیم میرید باند پیدا میشه که معروف به باندده سرخ است.

2-اگه همون دوراهی رامستقیم برید- حدود 5 کیلومتر - به جایی میرسیدکه وسط اتوبان رابلوک چینی کرده اند بین بلوک ها یه بریدگی است ازاونجا به اونطرف اتوبان میرید از تابلوی سبزرنگ بهارستان 15 کیلومتر رد میشید و میپیچید توی فرعی و تا پای کوه مستقیم میرید باند همون جاست اتفاقا این باندخیلی باصفاست معروفه به باند کلاه قاضی یامهیار....این باند در منطقه ی پارک ملی کلاه قاضیه

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر دیده می شوی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۴ / ۱۱ / ۱۳۸۹ -- ۰۷ : ۱۱ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
Peyman
VIP Silver

ارتفاع : پنج هزار پا
نام : پیمان
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #2
Rainbow RE: مکانهای پروازاستان اصفهان
زمین پرواز گرگاب (سین)

۱۷ / ۴ / ۱۳۹۱ -- ۲۶ : ۰۷ عصر
ارسال ها نقل قول
pouya654
کاربر سایت

ارتفاع : پنج هزار پا
نام : pouya mousavi
مدل : mfr. heli belt. falcon400
راديو : art tech. jr
آفلاین
ارسال: #3
RE: مکانهای پروازاستان اصفهان
زمین ماشینم که تا دلتون بخواد هست اما دوستان اگر کسی ماشینی هست بیاید قرار بزاریم واسه کویر ورزنه که من چندباری رفتم هم قسمت ماسه سفت داره هم نرم که ماشینا اگه 10 بارم ملق بزنن چیزیشون نمیشه حتا یه خشم به بادیشون نمیوفته تا اصفهانم 45 دقیقست تازه تبه های شن روانشم محشره
ادرسشم اصفهان کویر ورزنه جنب مجتمع تفریحیه واحه (سایت واحه) اونجا مدیر سایتم باهام اشناست اسنو بردم میگیریم از رو تبه ها میایم بایین محشره
۷ / ۷ / ۱۳۹۱ -- ۱۸ : ۰۲ صبح
ارسال ها نقل قول
shahrad_1010
*
کاربر سایت

ارتفاع : صد پا
نام : shahrad
مدل : انواع مدل های دست ساز
راديو : jr9x,hitech6
آفلاین
ارسال: #4
باند هسا : شاهین شهر پشت فرودگاه هسا
باند سپافیل :نزدیک فرودگاه شهید بهشتی من که نرفتم پدرم قدیما میرفتند شماهم نرید بهتره
باند کلیشاد
باند فسارون :جاده کشتارگاه را که برید دال میبینید.
داخل اینا مورد پروازی نداشتم خودمو میگم اگه بعد گرفتنتون به من ربطی نداره.شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید تا بتوانید عکسها را ببینید

پررررررررررررررررررررررواز flaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay
۴ / ۱ / ۱۳۹۲ -- ۳۳ : ۰۹ صبح
WWW ارسال ها نقل قول
Farzin17273
*
کاربر جدید

نام : سید فرزین موسویان
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #5
سلام خدمت دوستان عزیز
توی اهواز یک باشگاه هست بنام هابیران . آنها یک سایت دارن که توی سایتشان هر هفته پنج شنبه شب ها مشخص می کنن که فردا کدام زمین پرواز هستن. این باعث میشه همه علاقمندان یک جا جمع بشن و همدیگر را ببنند.
اگر بشود هچین کاری را در اصفهان هم انجام داد خیلی خوب است. یعنی یک منبعی مشخص کند این هفته جمعه کجا هستند خیلی خوب است.
من مثلا هفته قبل رفتم ده سرخ . هیچکس نبود . ولی چند هفته قبل رفته بودم چند نفر آمده بودن .

با تشکر از همه دوستان
۲۸ / ۳ / ۱۳۹۲ -- ۵۵ : ۱۱ صبح
ارسال ها نقل قول
pouya tadayon
*
کاربر جدید

نام : pouya tadayon
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #6
من دیروز رفتم و هواپیما نابود کردم و اومدم با خونسردی کامل توی دههههههههههه سرخ
۱۳ / ۴ / ۱۳۹۲ -- ۲۱ : ۰۶ عصر
ارسال ها نقل قول
Mehdi
VIP Gold

ارتفاع : ده هزار پا
نام : مهدی صدقی
مدل : Intruder 90R
راديو : Spektrum DX8 and DX7
آفلاین
ارسال: #7
سلام به همگی دوستانمشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باد های شدید 20 تا 25 کیلومتری در این دو روز تعطیلی حاکم مطلق کار ما بود .. لذت این دوروز تعطیلی رو به کامم تلخ کردشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما سوباروی ما از این باد ها هراسی نداره که ...شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس واسه پرواز به نزدیک ترین باند رفتم که اسمشم خودم بلد نبودم و اولین بار بود که میرفتم ولی خیلی انتظامی و باحال بودشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمونیما چقدر اصفهان باند داره ها ما نمیدونستیم البته فکر کنم بخاطر اینه که ناف مارو با کلاه قاضی بریدندشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا همین پیگیرش نبودمشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه مینی دی وی داشتم که به زیر سوبارو بستم که نتیجشو در آرسی تیوب تقدیم می کنم .
خودم راضی نبودم شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون باد خیلی شدید بودشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مانت دوربین هم جای مناسبی درست نکرده بودم.
تعدادی عکس از مانت دوربین هواپیمای سوبارو :

خیلی دوست داشتم این فوکه امروز بپره ولی به دلایل تنظیم سی جی و آب وهوا نشد که نشدشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طبق قولی که دادم انشالله فردا با عینک DVR Siunglasses فیلم بگیرمشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

این جهان کوه است و فعل ما ندا ================= سوی ما آید ندا ها را صدا
{ فیزیک و متافیزیک }
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ / ۳ / ۱۳۹۳ -- ۲۲ : ۰۸ عصر، توسط Mehdi.)
۱۵ / ۳ / ۱۳۹۳ -- ۱۵ : ۰۸ عصر
WWW ارسال ها نقل قول

کلمات کلیدی: مکانهای, پروازاستان, اصفهان,

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مکانهای پرواز در تهران HOOMAN 316 64,959 ۱۷ / ۶ / ۱۳۹۵ -- ۱۰ : ۱۱ صبح
آخرین ارسال: tabarestan110
  زمین پرواز قلعه شور اصفهان مهدی79 3 466 ۷ / ۱ / ۱۳۹۵ -- ۲۱ : ۱۱ صبح
آخرین ارسال: مهدی79
Rainbow باندهای پرواز اصفهان Peyman 20 5,574 ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۴ -- ۰۸ : ۰۱ صبح
آخرین ارسال: Peyman
  مکانهای پرواز بجنورد nimanejati 6 1,743 ۱۸ / ۱ / ۱۳۹۴ -- ۲۳ : ۰۸ عصر