R30 Forum

خوش آمدید به انجمن تخصصی مدل آرسی, میهمان گرامی وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ توجه ] شرايط و امکانات VIP [ فيلم ] آموزش كار با آرسي تيوب
[ جديد ] بازگشت قوانين خريد و فروش [ مهم ] مديران پرتلاش سال 1394

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیتهای حرفه ای سرپنت
نویسنده پیام
mahyar
*
کاربر سایت

ارتفاع : صد پا
نام :
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #1
کیتهای حرفه ای سرپنت
دوستان کلا ماشینهای مدل به دو صورت kit یا rtr وارد بازار میشن.
rtr یعنی اینکه ماشین کاملا مونتاژ شده و حداکثر شما نیاز به باطری دارید.
اما در kit شما باید تمامی قطعاتو خودتون مونتاژ کنید و تقریبا در تمام کیتها خبری از موتورو سروو تایرو رینگو باطری نیست وحتی بادیه ماشینم باید توسط خودتون رنگ بشه.
حالا من اینجا شمارو با شرکت serpentکه یکی ازبهترین تولیدکنندگان کیت در دنیا هست معرفی میکنم.
من تاحالا 3 تا از کیتهای این شرکتو جمع کردم که فعلا عکس قطعات و عکسای مونتاژم به زودی میزارم.
۵ / ۱۲ / ۱۳۸۹ -- ۴۱ : ۱۲ صبح
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
نام : هومن ایـــواز
مدل : cessna182-Calmato Sport
راديو : Hitec Sport 2.4
آفلاین
ارسال: #2
RE: کیتهای حرفه ای سرپنت
مهیار ما هنوز منتظر عکسهای این کیت ها هستیم
۲۹ / ۱۲ / ۱۳۸۹ -- ۱۹ : ۰۳ صبح
ارسال ها نقل قول
mahyar
*
کاربر سایت

نام :
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #3
من متوجه نشدم مشكل هاست حل شده وگرنه زودتر اپ ميكردم.
اين تصاوير مربوط به 3 مدل از محصولات سرپنت هستش كه تا الان كيت 966 الكتريك كامل شده و بقيه كيتها منتظر موتور هستن.
كيت 966 اين هفته تو صدرا تست كرديم كه جاي همه علاقه مندان خالي بود.
با يكم دست كاري تو چرخدندهاي ماشين تونستيم سرعت 150 كيلومترو ثبت كنيم كه فك كنم ركورد سرعت ماشينهاي راديو كنترل ايرانه.
ايشالا اقاي مهندس اگه لطف كنن فيلمارو بزارن بهتر متوجه ميشين.
بقيه عكسها

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ / ۱۲ / ۱۳۸۹ -- ۰۴ : ۱۰ عصر، توسط mahyar.)
۲۹ / ۱۲ / ۱۳۸۹ -- ۰۲ : ۱۰ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی رادیو و الکترونیک
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
نام : رضا صدری
مدل : Car & Airplane
راديو : Futaba
آفلاین
ارسال: #4
درسته، من خودم رادار زدم و سرعتو دیدم، البته فیلمها رو اقای اطمینان گرفتند و هنوز دست من نرسیده، وگر نه تا حالا اپ کرده بودم، اما تو همین چند روز اینده ازشون میگیرم و اپ میکنم، در همین جا میخوام به مهیار عزیز تبریک بگم و اینو اعتراف کنم که همچین سرعتی رو من حتی تو ماشینهای واقعی هم از نزدیک ندیده بودم. :heart: "=D>"

Traxxas E-Revo Brushless, Kyosho Calmato, DJI Flame Wheel 450
۱ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۳۵ : ۱۲ صبح
ارسال ها نقل قول
mahyar
*
کاربر سایت

نام :
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #5
مرسي مهندس جان. ما شاگردي بيش نيستيم واسه شما
۱ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۰ : ۰۱ صبح
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
نام : هومن ایـــواز
مدل : cessna182-Calmato Sport
راديو : Hitec Sport 2.4
آفلاین
ارسال: #6
به مهیار تبریک میگم
فیلم رو حتما بزارید
الان دیگه سال تحویل میشه من بروم
۱ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۴۶ : ۰۳ صبح
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

ارتفاع : سی هزار پا
نام : علی ولدخانی
مدل : caster-serpent-kyosho
راديو : futaba
آفلاین
ارسال: #7
خوب نوبتی هم باشه دیگه نوبت ما هست
و بالاخره سرپنت بنده هم رسید.....................
عجب چیزی هست این سرپنت. همه چیز به حد اعلای خودشون رسیدند. اصلا فکر نکنم ماشین ریس روی دست سرپنت باشه.
منم یک دونه باگی سوختی cobra 811 رو گرفتم. اگه وقت کردم عکس میذارم.

KyOSHO the finest rc models
۱۶ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۳ : ۱۱ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
rezapk
اخراج شده

اخراج شده
نام :
مدل :
راديو : 4رادیوفردا
آفلاین
ارسال: #8
خلاصه گرفتی علی جون اخه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید تا بتوانید عکسها را ببینید

۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۰ : ۱۲ صبح
ارسال ها نقل قول
AMIR110011
VIP Bronze

نام : --
مدل : GAUI,T-REX,FALCON,....
راديو : ----
غایب
ارسال: #9
( ۱۶ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۳ : ۱۱ عصر)Aliviper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب نوبتی هم باشه دیگه نوبت ما هست
و بالاخره سرپنت بنده هم رسید.....................
عجب چیزی هست این سرپنت. همه چیز به حد اعلای خودشون رسیدند. اصلا فکر نکنم ماشین ریس روی دست سرپنت باشه.
منم یک دونه باگی سوختی cobra 811 رو گرفتم. اگه وقت کردم عکس میذارم.
علی جون بالاخره کبرا رو گرفتی مبارک باشه ایشالله به پای هم پیر شیدشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۴ : ۰۸ صبح
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

آفلاین
ارسال: #10
سوال........
توی دفترچه ی مونتاژ هیچی در مورد ویسکوزیته ی روغنی که باید توی دیفرانسیل و شاکس ها بریزیم ننوشته. خوب باید چیکار کنم؟شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۲ : ۱۱ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
Soheil
VIP Bronze

Driver
نام : سهیل
مدل : Savage Xl
راديو : FUTABA
آفلاین
ارسال: #11
تا موقعی که چند تا عکس نزاری از راهنمایی خبری نیس!!شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۴ : ۱۲ صبح
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #12
( ۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۲ : ۱۱ عصر)Aliviper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال........
توی دفترچه ی مونتاژ هیچی در مورد ویسکوزیته ی روغنی که باید توی دیفرانسیل و شاکس ها بریزیم ننوشته. خوب باید چیکار کنم؟شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم شاکها و وزن ماشین تقریبا با VE8 , D8 یکی باشه، میتونی برای شاکهای عقب روغن سیلیکون شماره 450 و برای جلو شماره 350 استفاده کنی.
برای دف مرکزی روغن شماره 5000 و برای دفهای جلو و عقب شماره 2000
قابلیم نداشت شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۰ : ۰۲ عصر
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

آفلاین
ارسال: #13
( ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۰ : ۰۲ عصر)Baja_5T نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( ۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۲ : ۱۱ عصر)Aliviper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال........

فکر کنم شاکها و وزن ماشین تقریبا با VE8 , D8 یکی باشه، میتونی برای شاکهای عقب روغن سیلیکون شماره 450 و برای جلو شماره 350 استفاده کنی.
قابلیم نداشت شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ده مدل پیستون برای شاکس ها داره کدومشون رو استفاده کنم؟؟؟؟؟؟ یک چیز جالب که تا حالا ندیده بودم یکی از مدل های پیستون ها اصلا سوراخ نداره.....شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه کسی تونست یک بررسی اینجا بکنه شاید چیزی دید که ما ندیده ایم. ممنون

۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۴۰ : ۰۵ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #14
( ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۴۰ : ۰۵ عصر)Aliviper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۰ : ۰۲ عصر)Baja_5T نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال........

آخه ده مدل پیستون برای شاکس ها داره کدومشون رو استفاده کنم؟؟؟؟؟؟ یک چیز جالب که تا حالا ندیده بودم یکی از مدل های پیستون ها اصلا سوراخ نداره.....شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه کسی تونست یک بررسی اینجا بکنه شاید چیزی دید که ما ندیده ایم. ممنون

گفتم که قابلی نداشت شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون که سوراخ نداره خودت باید به تعداد دلخواه سوراخش کنی، برای ست اپ حرفه ای هست، کاری به من و شما نداره شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

، اما بقیه، اگر بخوای شاکها سریعتر بازی کنند تعداد سوراخ ها باید بیشتر باشه در واقع ماشین نرم تر میشه و مسافرا راحت تر هستندشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما بدرد جمپ و این کارا نمیخوره و بلعکسشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۱ : ۰۸ عصر
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

آفلاین
ارسال: #15
خوب امروز وقت کردم و یکم دیگه سرپنت رو کامل کردم... تا اینجا تقریبا سرپنت من تموم شده اما خوب با توجه به این که به نظر من یک ماشین بی نظیر هست اما نکات و مساعل خیلی زیادی داره که توی چند پست سعی میکنم اون رو توضیح بدم

.
اولین نکته ای که در مورد این ماشین خیلی منو اذیت کرد پیچ های افتضاح این ماشین هست که با کمترین فشار اضافی قسمت آچار خور پیچ ها گرد شدند که جای تاسف برای این ماشین جالب داره

.
فکر کنم حدود 5 یا 6 تا پیچ گرد شدند که توی کل عمرم این تعداد دفعات برام رخ نداده بود.نکته ی جالبی که امشب دیدم این بود که برای سوخت اضافی که موقع سوخت گیری از سر باک میریزه بیرون یک لبه دور باک درست شده و یک ناودون طراحی شده که از یک سوراخ کنار باک وارد یک شیلگ میشه و از کف ماشین خارج میشه .... شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه مشکل چرب شدن داخل ماشین بای بای....
توی آزمایشاتی که با blower انجام دادم نیروی لیفت به سمت پایین فوق العاده هست. اون قدر جالب نیروش زیاد تر هست که جلوی باد اختلاف فاحش با بقیه ی انواع اسپویلر هایی که دم دست داشتم کاملا مشخص بود. یک نکته ی جالب دیگه این بود که این اسپویلر آیرودینامیک عالی نسبت به بقیه داره.
بادی این ماشین که به نظر من زیباترین بادی هست که من تا حالا برای باگی دیدم از کرو های بسیار زیبا و ظاهری خشن و عضلانی که با کمترین حجم سعی شده به بیشترین آیرودینامیک برسند طراحی شده.
و اما نکته ی فوق العاده زیبا جالب عجیب قشنگ و کلا هر چی بگم کم گفتم اینه که تمامی قطعات این ماشین بدون استثنا دارای مارکینگ سرپنت و یا دارای آرم سرپنت هستند که عمرا یک همچین چیزی توی ماشین دیگه ای پیدا بشه.
شاسی ماشین به گفته ی سازنده از تکنولوژِی های Aero space یا به قول خودمون از تکنولوژی های هوافضا استفاده شده که خیلی زیبا در قسمت هایی که لازم نبوده جهت کم کردن وزن قسمت هایی از شاسی نازک کاری شدند. در مورد نحوه ی ساخت هم به نظر من که شاسی، ماشین کاری شده اما پدرم میگه داک هاست شده و یکی از دوستان میگه ریژه هست و معلوم نیست که منظور سازنده از Aero space چه روش مشخصی هست. کسی اگه فهمید به چه روشی ساخته شده بگه جالبه...و آخرین نکه ی جالب در مورد شاسی این هست که آرم سرپنت به همراه مدل ماشین در سایز بسیار بزرگ در زیر ماشین چاپ شده.
یک کار مسخره و جالبی که سازنده انجام داده این هست که قسمت نصب سروو ها رو از کربن به پلاستیک توی مدل های جدید تغییر داده تا قیمت نهایی کاهش پیدا کنه.

[font=tahoma][/font]

۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۰ -- ۴۴ : ۱۰ عصر
WWW ارسال ها نقل قول

کلمات کلیدی: کیتهای, حرفه, ای, سرپنت,

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مونتاژ کیت حرفه ای وی - ایت Hot Bodies VE-8 Reza-Sadri 18 6,092 ۹ / ۴ / ۱۳۹۳ -- ۱۸ : ۱۲ عصر
آخرین ارسال: Aliviper

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان