R30 Forum

خوش آمدید به انجمن تخصصی مدل آرسی, میهمان گرامی وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ توجه ] شرايط و امکانات VIP [ فيلم ] آموزش كار با آرسي تيوب
[ جديد ] بازگشت قوانين خريد و فروش [ مهم ] مديران پرتلاش سال 1394

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اپشن ماشین های نیترو
نویسنده پیام
Hirad
VIP Bronze

ارتفاع : ده هزار پا
نام : هیراد
مدل : us sport
راديو :
آفلاین
ارسال: #1
اپشن ماشین های نیترو
دوستان عزیزدراین تاپیک تمام سوال هادرموردتقویت واپشن ماشین های نیترو رو دراین تاپیک بپرسین

________________________________________________________________________________​_______
اولین نفرم خودم
من خاستم اگزوزدولول ببندم بزاصدابیشترولی میگن(ازجایی که خریدم)به موتورفشارمیاد وبنزین زیادی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعااینجوریه من چیکارکنم؟؟؟؟؟؟

ممنون:-*
۱۷ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۲ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی رادیو و الکترونیک
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
نام : رضا صدری
مدل : Car & Airplane
راديو : Futaba
آفلاین
ارسال: #2
RE: اپشن ماشین های نیترو
کلا اگزوزهای اپشن اگزوزهای تیونینگ شده هستند و فکر نکنم به موتور فشار بیارن، اتفاقا این اگزوزها رو میبندن برای راندمان بیشتر موتور.

Traxxas E-Revo Brushless, Kyosho Calmato, DJI Flame Wheel 450
۱۷ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۵ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
حسین ترکاشوند
VIP Bronze

نام :
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #3
( ۱۷ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۲ : ۰۱ عصر)hirad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیزدراین تاپیک تمام سوال هادرموردتقویت واپشن ماشین های نیترو رو دراین تاپیک بپرسین

________________________________________________________________________________​_______
اولین نفرم خودم
من خاستم اگزوزدولول ببندم بزاصدابیشترولی میگن(ازجایی که خریدم)به موتورفشارمیاد وبنزین زیادی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعااینجوریه من چیکارکنم؟؟؟؟؟؟

ممنون:-*
البته من خودم جون تو دنیای واقعی ماشین تقویت می کنم دارم به این سوال جواب میدم چون یجورایی به هم مرتبط هستن
کلا"هر عملی باعث خروج بهتر دود از راه اگزوز بشه راندمان ماشین رو بهتر میکنه واصلا"به ماشین فشار نمیاره
وقابل ذکر هستش که اولین راه برای تقویت،تغییرات در سیستم اگزاست هستش....
حالا چرا در بعضی مواقع مقدار مصرف سوخت بالا میره؟این بخاطر نحوه ی ستاپ اولیه موتور با سیستم اگزاست هستش،یعنی این موتور مثلا"با لوله 1.5اینچی مقدار سوخت پایینی داره،حالا با لوله ی 2اینچی و تعوض منبع اگزوز آیا همون مقدار سوختو میسوزونه؟که معمولا"یمقداری مصرف بالاتر میره
۱۷ / ۱ / ۱۳۹۰ -- ۱۶ : ۰۴ عصر
ارسال ها نقل قول
Hirad
VIP Bronze

نام : هیراد
مدل : us sport
راديو :
آفلاین
ارسال: #4
سلام
ببخشید موتور10پورت یعنی چی؟؟؟؟؟شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید تا بتوانید عکسها را ببینید

۲ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۵۸ : ۱۱ عصر
ارسال ها نقل قول
arkantus
**
کاربر سایت

ارتفاع : هزار پا
نام :
مدل : savage xl
راديو : 2.4
آفلاین
ارسال: #5
میخواستم ببینم واسه savage xl دیسک ترمز قویتر هم هست؟
۲۰ / ۸ / ۱۳۹۰ -- ۱۷ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

ارتفاع : سی هزار پا
نام : علی ولدخانی
مدل : caster-serpent-kyosho
راديو : futaba
آفلاین
ارسال: #6
اگر نیاز به سریع تر متوقف شدن ماشینتون دارید بهترین کار استفاده از رادیو با قابلیت ABS استفاده از دیسک و لنت کربنی و استفاده از لاستیک های بهتر هستش.
البته اگر ترمزهای ماشین از یک حدی قوی تر بشه و در دفعات مکرر از ترمز شدید استفاده بشه به خاطر وارد شدن شوک های قوی موجب خرابی و شکستن بعضی از قطعات مثل پین ها و چرخدنده های دیفرانسیل میشه.
در ضمن ترمز های سویج هم از جمله قوی ترین ترمزها بین ماشین های نیترو هستش که فکر نکنم نیازی به قوی تر کردن اون ها باشه و در ارتفاع استاندارد ماشین و با یک تمام ترمز میشه به راحتی عقب ماشین رو بلند کرد.
اینم یک فیلم از ترمز شدید سویج تو پارک پردیسان.

KyOSHO the finest rc models
۲۰ / ۸ / ۱۳۹۰ -- ۵۸ : ۰۳ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
rezapk
اخراج شده

اخراج شده
نام :
مدل :
راديو : 4رادیوفردا
آفلاین
ارسال: #7
به نظر بنده شما از هدرز اکزوز استفاده کنی خیلی بهتره چون وقتی صدای بیشتری میخوای شتاب کمی داره اینو تجربه من ودوستانم نشون داده چون شما مسیر بزرگتری برای خروج دود استفاده میکنی چیزی برای فشار برگشتی اگزوز باقی نمیمونه که سوختو با فشار 2پی اس ای وارد کاربراتور بکنه پس موتور با فشار زیاد تری کار میکنه که شما فکر می کنی موتور لین در نتیجه شما سوزن سوختو بازتر می کنی اینجوری میشه که سوخت زیادی مصرف میشه ولی شتاب ان چنانی نمی بینی پس هدرز خیلی بهترهشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۳۷ : ۰۵ عصر
ارسال ها نقل قول
peyman.88
**
کاربر سایت

نام : peyman.88
مدل : puls.4.6
راديو :
آفلاین
ارسال: #8
اقا رضا یه سوال داشتم .

من یه ماشین باگیپالس 4.6 دارم ولی ترمزش خوب نمیگیره.میگن بایدسرور ترمزو عوض کنم تا بهتر بشه .
الان سرور 1 روشه میگم باید 4 بزارم یا 6

باگی پالس
میشه راهنمایی کنید منو

علی اقا از شما هم ممنون میشم کمک کنید.شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۹ : ۰۵ عصر، توسط peyman.88.)
۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۱ : ۰۵ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #9
( ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۰۱ : ۰۵ عصر)peyman.88 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا یه سوال داشتم .

من یه ماشین باگیپالس 4.6 دارم ولی ترمزش خوب نمیگیره.میگن بایدسرور ترمزو عوض کنم تا بهتر بشه .
الان سرور 1 روشه میگم باید 4 بزارم یا 6

باگی پالس
میشه راهنمایی کنید منو

علی اقا از شما هم ممنون میشم کمک کنید.شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرووی 1 منظور چیه ؟؟؟؟؟؟ ، شما برای بهتر شدن نیروی ترمز از سرووی بین 9 تا 12 کیلوگرم/سانتیمتر گشتاور میتونید استفاده کنید.

۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۴۰ : ۰۸ عصر
ارسال ها نقل قول
peyman.88
**
کاربر سایت

نام : peyman.88
مدل : puls.4.6
راديو :
آفلاین
ارسال: #10
مرسی از کمک شما استاد.قیمتش چند هست وبهتره از کدوم سرووی 9.تا 12 استفاده بشه.روی سرووی خود ماشین زده 1 اخه
۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۳ : ۰۹ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #11
( ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۳ : ۰۹ عصر)peyman.88 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از کمک شما استاد.قیمتش چند هست وبهتره از کدوم سرووی 9.تا 12 استفاده بشه.روی سرووی خود ماشین زده 1 اخه

شاید مدل سروو باشه، اگر 1 کیلو باشه که فاجعه ست، سرووی 9 کیلوی هایتک ، یا ساوکس خوب هستند، البته فوتابا هم خوبه نمیدونم گیر بیاد یا نه، در مورد قیمت هم لطفا با فروشندگان تماس بگیرید.

۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۷ : ۰۹ عصر
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

آفلاین
ارسال: #12
سروو های فابریک پالس 5 کیلویی هستند(البته عدد دقیق رو مطمعن نیستم) و اصلا مسخره هست که سرووی یک کیلویی روی ماشین باشه. دوست من بیشتر دقت کنشما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون عدد یک مدل سروو هست SF.1 و اصلا سرووی زیر 3 کیلو امکان نداره بتونه کاری بکنه و سروو های پالس مدل های خوبی برای این ماشین هستند...... اونی هم که برای مشکل ترمز بهت این حرف رو زده یا وارد نبوده یا این که فروشنده بوده...... به هر حال اون سروو ها خوب هستند و ترمز عالی رو برای ماشین دارند....... مشکل ترمز شما احتمالا از چند جا میتونه باشه. 1.اتصالات ترمز رگلاژ نیستند 2.دیسک های ترمز چرب شدند 3. دیسک ها شاید خیلی نو هستند و یا خیلی کهنه هستند و چند دلیل دیگه. فقط بعضی از دوستان برای پالس سرووی قوی تر فقط برای فرمون میگیرند که مدل خوب SF.5 هست که 80 تومن قیمتش هست و مدل خود Hpi هست.

۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۲۹ : ۰۶ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #13
کلا سرووهای HPI افتضاح هستند، من تجربه باجا، پالس و سویج را دارم یا درست کار نمیکنند یا اینکه بعد از حدود 2 ماه از خدمت مرخص میشن، ضمنا سرووی 5 کیلو برای ترمز لب مرزه و از 6 کیلو به بالا باید باشه.

۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۵ : ۰۷ عصر
ارسال ها نقل قول
Aliviper
VIP Silver
کلوب تهران

آفلاین
ارسال: #14
( ۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۵۵ : ۰۷ عصر)Baja_5T نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا سرووهای HPI افتضاح هستند، من تجربه باجا، پالس و سویج را دارم یا درست کار نمیکنند یا اینکه بعد از حدود 2 ماه از خدمت مرخص میشن، ضمنا سرووی 5 کیلو برای ترمز لب مرزه و از 6 کیلو به بالا باید باشه.
اما به نظر من سرووهای Hpi نسبت به قیمتی که دارند خوب هستند....... اگر شما یک سرووی مشابه Hpi رو بخوای مثلا JR بگیری قشنگ باید دو برابر پول بدی.......... مثلا سروو 9 کیلویی Hpi 80 تومن هست و JR 170 قیمت داره. راستی سرووی باجا چه مشکلی داره؟؟؟!!!!!!!

۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۰ -- ۱۲ : ۱۱ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
mahdiopel
اخراج شده

اخراج شده
نام : mahdi jamali fashi
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #15
salam baceha man lastik mashinam az reng dar miad har chasbi ham zadam nmegereh rahnamaiii .mashinamam ofna x1
۳ / ۴ / ۱۳۹۱ -- ۱۸ : ۰۳ صبح
ارسال ها نقل قول

کلمات کلیدی: اپشن, ماشین, های, نیترو,

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از موتور ماشین برای هواپیما(لطفا پاسخ دهید بعد تاپیکو پاک کنید) masoudshojaei20 6 1,694 ۱۲ / ۶ / ۱۳۹۵ -- ۲۴ : ۱۲ صبح
آخرین ارسال: alit
  مشکلات موتورهای نیترو Hirad 344 74,025 ۷ / ۶ / ۱۳۹۵ -- ۵۵ : ۱۲ عصر
آخرین ارسال: piramid
  اببندی کردن موتور نیترو mc0292 17 5,811 ۷ / ۶ / ۱۳۹۵ -- ۰۹ : ۱۲ عصر
آخرین ارسال: piramid
  نگه داری موتور نیترو Aliviper 25 7,247 ۱۷ / ۳ / ۱۳۹۵ -- ۵۵ : ۰۱ عصر
آخرین ارسال: farzadd
  تنظیم موتور های نیترو(قدم به قدم) Soheil 73 23,790 ۲۱ / ۱۲ / ۱۳۹۴ -- ۵۷ : ۰۳ صبح
آخرین ارسال: 1mitsu
  علل و عوامل موثر در سوختن شمع موتورهای نیترو shahrokhgt 17 8,447 ۷ / ۱۲ / ۱۳۹۴ -- ۲۷ : ۰۶ صبح
آخرین ارسال: 1mitsu
  طرز کار موتورهای سوختی نیترو مورد استفاده در ماشین Reza-Sadri 27 14,197 ۷ / ۱۲ / ۱۳۹۴ -- ۳۱ : ۱۲ صبح
آخرین ارسال: Reza-Sadri
  شرکتهای معروف تولید کننده موتورهای سوختی نیترو Reza-Sadri 50 19,840 ۱۱ / ۷ / ۱۳۹۴ -- ۵۰ : ۰۶ عصر
آخرین ارسال: مهرگان66
  آب بندی موتور ماشین های نیترو Hirad 3 3,751 ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۴ -- ۴۶ : ۰۹ صبح
آخرین ارسال: mohammad salehi
  روش های تیونینگ موتورهای بنزینی (ماشین) behzaad 16 5,312 ۳۰ / ۷ / ۱۳۹۲ -- ۱۳ : ۰۶ عصر
آخرین ارسال: hadi_mtv

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان