R30 Forum

خوش آمدید به انجمن تخصصی مدل آرسی, میهمان گرامی وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ توجه ] شرايط و امکانات VIP [ فيلم ] آموزش كار با آرسي تيوب
[ نظر سنجي ] سايت آرسي را چگونه ارزيابي مي کنيد ؟ [ توجه ] سوالات کاربران جديد درباره آرسي

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه تمام علاقمندان به فلایت سیمولاتور و پرواز
نویسنده پیام
farid110
*
کاربر جدید

ارتفاع : صد پا
نام :
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #1
قابل توجه تمام علاقمندان به فلایت سیمولاتور و پرواز
[font=Arial,sans-serif]سلام[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]فقط خواستم به دوستداران پرواز علاقمندان به هوانوردی این نوید رو بدم که[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]خط هوایی مجازی[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]Www.PilotOfPersia.Com[/font]
[font=Arial,sans-serif]افتتاح شده و در هر سطحی خلبان می پذیره [/font]

[font=Arial,sans-serif]

[/font]
[font=Arial,sans-serif]بهره گیری از کادری متشکل از خلبانان واقعی ومقیم کشور فرانسه برنامه نویسان و متخصصین سیمولاتور [/font]
[font=Arial,sans-serif]و نرم افزار های شبیه سازی[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]کاملا سازماندهی شده متشکل از 18 پرسنل دائمی[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]اختصاص افسر پروازی برای هر خلبان بعد از اتمام ثبت نام به عنوان مرجع عملکرد صحیح عملیات پرواز[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]پشتیبانی 24 ساعته حضور دائمی پرسنل بررسی دقیق روند عملکرد خلبانان[/font]
[font=Arial,sans-serif]سیر پیشرفتی کاملا حساب شده برای خلبانان با ساعات پروازی بالا[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]ثبت ساعت پروازی خلبانان کاملا مطابق با اصول تبیین شده هوانوردی[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]راهنمای قدم به قدم مقالات آموزشی متعدد استفاده از منابع بروز آپدیت هفتگی دیتا بیس[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]پرواز آنلاین (وتسیم برگزاری آزمون صدور گواهینامه سطح مربوطه[/font]

[font=Arial,sans-serif]

)[/font]
[font=Arial,sans-serif]کاملا بروز بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات سخت افزاری و بروز ترین نرم افزار های سیمولاتور در حال راه اندازی بزرگترین فروشگاه تخصصی سیمولاتور کشور[/font]
[font=Arial,sans-serif]همکاری با 15 شرکت بین اللمللی در زمینه تولید نرم افزار های شبیه سازی همچون[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]کاپتین سیم جاست فلایت آئروسافت ویلکو اوربکس کارنادو جکس... وفروش پستی نرم افزار ها وسخت افزار های مربوطه[/font]

[font=Arial,sans-serif]

....[/font]
[font=Arial,sans-serif]آرشیو عظیم و بی نظیر از تمامی نرم افزارهای مربوطه شامل فرود گاه ها هواپیماه ها نرم افزار های کاربردی مناظر[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]ایده آل ترین بستر فعالیت علاقمندان به شبیه ساز پرواز در هر سطحی [/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]سیستم ترک تدوین و ارسال گزارش پرواز از طریق اف اس پسنجرز برای خلبانان تازه وارد[/font][font=Arial,sans-serif][/font]
[font=Arial,sans-serif]امکانات بینظیر ارتباطی در محیط وب سایت .چت .انتخاب شریک پروازی و ...[/font]

[font=Arial,sans-serif]

...[/font]
[font=Arial,sans-serif]
ازوقت و توجه شما متشکرم

.

[/font]
[font=Arial,sans-serif]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/font]
[font=Times New Roman,serif] [/font]
۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۴۳ : ۰۳ عصر
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
نام : هومن ایـــواز
مدل : cessna182-Calmato Sport
راديو : Hitec Sport 2.4
آنلاین
ارسال: #2
RE: قابل توجه تمام علاقمندان به فلایت سیمولاتور و پرواز
این اطلاع رسانی خیلی خوبه فقط چون شما کپی کردید مطلب رو متاسفانه خوب نمایش داده نمیشه و خواندنش سخت هست
اگر براتون مقدور هست خوانا تر تایپ کنید

ضمن اینکه همچین تشکیلاتی دارای شماره تلفن و آدرس و ... هم باید باشه
اگر اونها رو هم بنویسید ممنون میشوم

سایتی هم که گذاشتید باز نمیشه !
۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۴۷ : ۰۳ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی رادیو و الکترونیک
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
نام : رضا صدری
مدل : Car & Airplane
راديو : Futaba
آفلاین
ارسال: #3
تا اونجاییکه من میدونم این سایت که شما معرفی کردید برای ثبت نام اعضا پول میگیره، که من بشخصه با اینکار مخالفم، چون سایتهای مجازی زیادی وجود داره که از این سایت هم کامل تره و مجانی هم هست.
ضمنا سایت مربوط به خطوط هوایی مجازی میشه که با فلایت سیمولاتور کار میکنند و مربوط به مدل نیست.

Traxxas E-Revo Brushless, Kyosho Calmato, DJI Flame Wheel 450
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۵۲ : ۰۳ عصر، توسط Reza-Sadri.)
۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۵۱ : ۰۳ عصر
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
آنلاین
ارسال: #4
جناب صدری ممنون میشم در این مورد اگر اطلاعی دارید برای من و بقیه دوستان بنویسید

تا جایی که من میدونم نرم افزار فلایت سیملیتور توی ایران تقریبا رایگان قابل تهیه هست . ورژن هایی هم از اون موجودند که راهنمای خیلی کامل به زبان فارسی دارند

این سایت چه خدماتی ارائه میده دقیقا !؟
۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۱۹ : ۰۴ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #5
( ۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۱۹ : ۰۴ عصر)HOOMAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب صدری ممنون میشم در این مورد اگر اطلاعی دارید برای من و بقیه دوستان بنویسید

تا جایی که من میدونم نرم افزار فلایت سیملیتور توی ایران تقریبا رایگان قابل تهیه هست . ورژن هایی هم از اون موجودند که راهنمای خیلی کامل به زبان فارسی دارند

این سایت چه خدماتی ارائه میده دقیقا !؟

هومن جان اول در مورد Flight Simulator بگم که یک نرم افزار هست که شرکتهای مختلفی از جمله ماکروسافت اونو تولید میکنند، همونطور که از اسمش پیداست برای شبیه سازی پرواز واقعی از این نرم افزار استفاده میشه و با هواپیماهای واقعی، اما بصورت مجازی ، در حال حاضر قدرتمند ترین نمونه این نرم افزار که در ایران هم هک شده Microsoft Flight Simulator X هست که شما با این نرم افزار از میتونید از سسنا گرفته تا هواپیمای بزرگ مثل بویینگ 747 پرواز کنید، البته برای اینکه کاملا لذت ببرید بایستی قوانین پرواز و مکالمه با برج، فرود بدون دید IFR Landing و خلاصه یه چیزایی از خلبانی بدونید، این نرم افزار تقریبا تمامی فرودگاه های کره زمین رو در خودش با نقشه واقعی و مختصات جغرافییای واقعی داره، سورس Navigation Data از شرکت معروف جپسن هست که برای ایرلاین های واقعی نقشه های پروازی رو تهیه میکنه،
بعد از اینکه این نرم افزار در جهان فروش خوبی پیدا کرد البته منظورم ورژن های قبلی هست، بعضی ها علاقه مند شدند که خطوط مجازی پروازی بوجود بیارند، مثل یک خط هوای واقعی با کادر خلبان و .... اما بصورت مجازی و با استفاده از فلایت سیمولاتور، و در این سایتها شما بعنوان خلبان در فلایت سیمولاتور عضو میشد، بعدش به شما کارتون و مسیر پروازی رو میدن و شما اون مسیر رو پرواز میکنید و در لاگ بوک ثبت میشه، هرچه پرواز بیشتری داشته باشید ارتقا پیدا میکنید.
از این نوع سایتهای ایرلاین مجازی زیاد هستند که میتونید مثلا Flight Simulator Virtual Airline سرچ بدید و با کاراشون کاملا اشنا بشید.

من خودم از حدود 16 سال پیش با این نوع نرم افزارها کار میکردم و از نسخه تحت داس شروع کردم تا حالا، سوالی داشتید در خدمتم.

۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۵۴ : ۰۴ عصر
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
آنلاین
ارسال: #6
منم حدود 8 یا 9 سال پیش بد جوری توی خط این نرم افزار بودم
همش هم با بوئینگ 747 می پریدم
اما اونموقع راهنمای فارسیش نبود و کسی نبود که به من یاد بده من اینقدر گیر دادم بهش که به زور تیک اف لندینگ می کردم اما اکثرا از باند میزدم بیرون . با برج مراقبت هم بلد نبودم تماس بگیرم.
مسیر های مورد علاقه من یکی ساری به تهران بود که یه جوری میزون میکردم که دقیقا از بقل دماوند رد میشدم

یکی هم بوشهر خارک بود که برای تمیرین تیک آف لندینگ خیلی خوب بود
یه بارم شیراز مشهد رو 40 دقیقه ای رفتم :D

به هر حال از راهنماییتون ممنونم . اگه طرفدار زیاد داره واسه سایت خودمون یکی راه میندازیم با بچه ها یه تیم درست می کنیم ;)
۱۹ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۳۷ : ۰۶ عصر
ارسال ها نقل قول
farid110
*
کاربر جدید

ارتفاع : صد پا
نام :
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #7
سلام
عذرخواهی میکنم ابتدا به این خاطر که دیر دارم جواب میدم!
آدرس سایت که مشکلی نداره!امکان نداره این وب سایت قطع باشه!!حتما اشتباهی شده مثلا در تایپ!و یا اختلال در شبکه اینترنت داخلی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا یه خط هوایی مجازیه!که سیستم پرواز ترک و رهگیری و تدوینش از طریق نرم افزار اف اس پسنجرز و فلایت سیمولاتور ایکس هست
خیلی از مطالب فنی در صفحه قدم به قدمش توضیح داده!
اینکه چرا پولی هست(که البته پولش هم هر دوماه 5 تومنه )در فروم ایرانسیم مفصل بحث شده من دیگه از تکرارش خودداری میکنم
در این ادرس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پایلت او پرشیا 18 پرسنل فعال داره متشکل از خلبانان واقعی و مقیم فرانسه
در همین دو ماهی هم که شروع بکار کرده بیش از 125 خلبان داره!
جهت اطلاعات بیشتر و اینکه چه امکاناتی داره پیشنهاد می کنم از چت انلاین صفحه اول و ارتباط زنده با روابط عمومیش
و یا تماس با موبایل سایت:09351347474 اقدام بفرمایید

متشکرم
در پاسخ دوست خوبم که اینجا سایت مدل هست!
درسته ولی فکر نمی کنم زدن این پست در اینجا که بهر حال افرادی هستند که علاقمند به پرواز هستند!حالا در هر شاخه ایی خالی از لطف بوده باشه
در عین حال اگه فکر می کنید این پست من مناسبتی نداره میتونید حذفش کنید...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۱۰ : ۰۳ عصر، توسط farid110.)
۲۱ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۰۴ : ۰۳ عصر
ارسال ها نقل قول
Reza-Sadri
مدیر ارشد
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر ارشد
آفلاین
ارسال: #8
( ۲۱ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۰۴ : ۰۳ عصر)farid110 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
عذرخواهی میکنم ابتدا به این خاطر که دیر دارم جواب میدم!
آدرس سایت که مشکلی نداره!امکان نداره این وب سایت قطع باشه!!حتما اشتباهی شده مثلا در تایپ!و یا اختلال در شبکه اینترنت داخلی

اینجا یه خط هوایی مجازیه!که سیستم پرواز ترک و رهگیری و تدوینش از طریق نرم افزار اف اس پسنجرز و فلایت سیمولاتور ایکس هست
خیلی از مطالب فنی در صفحه قدم به قدمش توضیح داده!
اینکه چرا پولی هست(که البته پولش هم هر دوماه 5 تومنه )در فروم ایرانسیم مفصل بحث شده من دیگه از تکرارش خودداری میکنم
در این ادرس:

پایلت او پرشیا 18 پرسنل فعال داره متشکل از خلبانان واقعی و مقیم فرانسه
در همین دو ماهی هم که شروع بکار کرده بیش از 125 خلبان داره!
جهت اطلاعات بیشتر و اینکه چه امکاناتی داره پیشنهاد می کنم از چت انلاین صفحه اول و ارتباط زنده با روابط عمومیش
و یا تماس با موبایل سایت:09351347474 اقدام بفرمایید

متشکرم
در پاسخ دوست خوبم که اینجا سایت مدل هست!
درسته ولی فکر نمی کنم زدن این پست در اینجا که بهر حال افرادی هستند که علاقمند به پرواز هستند!حالا در هر شاخه ایی خالی از لطف بوده باشه
در عین حال اگه فکر می کنید این پست من مناسبتی نداره میتونید حذفش کنید...

دوست عزیز، بهتره یه توضیحی بدید که چرا این سایت پولی هست در صورتیکه خیلی از سایتهای مشابه مجانی هستند، اون لینکی که گذاشتید صفحه اصلی فهرست تاپیکها هست و من نتونستم بحث هایی رو که گفتید پیدا کنم.
در مورد فلایت سیمولاتور و کسانی که به پرواز علاقه دارند با شما موافقم و جای یک همچین تاپیکی در اینجا خالیه، اما تاپیک شما فقط معرفی یک سایت هست، نه موضوع کلی فلایت سیمولاتور.

۲۱ / ۲ / ۱۳۹۰ -- ۲۱ : ۰۳ عصر
ارسال ها نقل قول
omidmarivani
VIP Bronze

آرسی
نام : omidamini
مدل : shark sky-sjmsky raider-
راديو : hitec-snawa
آفلاین
ارسال: #9
Flight Simulator 3D یک شبیه ساز ساده و سرگرم کننده برای پرواز با هواپیماهاست. از بین هواپیماهای Hercules, Falcon, Boeing 747, F11 & DC3 یکی را انتخاب می کنید و شروع به پرواز می کنید.
۲۶ / ۲ / ۱۳۹۱ -- ۳۴ : ۰۴ عصر
ارسال ها نقل قول

کلمات کلیدی: قابل, توجه, تمام, علاقمندان, به, فلایت, سیمولاتور, پرواز,

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قابل توجه علاقمندان به پرواز و سیمولاتور farid110 5 976 ۱۴ / ۵ / ۱۳۹۱ -- ۵۶ : ۱۰ صبح
آخرین ارسال: fmms

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان