R30 Forum

خوش آمدید به انجمن تخصصی مدل آرسی, میهمان گرامی وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ توجه ] شرايط و امکانات VIP [ فيلم ] آموزش كار با آرسي تيوب
[ جديد ] بازگشت قوانين خريد و فروش [ مهم ] مديران پرتلاش سال 1394

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه عکسهای خود را در سایت قرار دهیم ؟
نویسنده پیام
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
نام : هومن ایـــواز
مدل : cessna182-Calmato Sport
راديو : Hitec Sport 2.4
آفلاین
ارسال: #1
چگونه عکسهای خود را در سایت قرار دهیم ؟
برای ارسال عکس در انجمن دو راه وجود داره 1. اپلود عکس در خود سایت 2. آپلود عکس در آپود سنتر های دیگر .
در صورتیکه موضوعات مهمی را باز می کنید یا اقدام به ارسال پستهایی می کنید که لازم است عکس آنها برای همیشه در سایت باقی بمانند از حالت اول استفاده کنید. برای این منظور هنگامی که در صفحه موضوع جدید یا پاسخ جدید هستید گزینه ای وجود دارد با عنوان " آپلود چند رسانه ای " که با استفاده از آن می توانید عکسهای خود را ضمیمه ارسال کنید یا عکس های ضمیمه شده را به ارسال خود اضافه کنید.

برای عکسهایی که موفتی هستند و به عنوان مثال در بخش خرید و فروش می خواهید از آنها استفاده کنید می توانید از روش زیر استفاده کنید:
معمولا سایت های مخصوص آپلود عکس چندین آدرس مختلف رو به شما می دهند و ما فقط با آدرسی سر و کار داریم که آخرش پسوند jpg باشه. ( معمولا اولین آدرس) :

شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید تا بتوانید عکسها را ببینید

اگر سایت آپلود به شما آدرسی داد مثل عکس بالا که اول و آخر اون آدرس [img] وجود داشت ، بدون در دسر اون آدرس کپی می کنید و در سایت فرار می دهید.
اما اگر فقط آدرس خالی رو به شما داد ( یعنی اون قسمتهایی که من زیرش خط قرمز کشیدم ) در اون صورت بایدابتدا آدرس رو کپی کنید.
سپس در سایت آرسی طبق عکس زیر بر روی گزینه " افزودن تصویر " کلیک کنید :
شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از کلیک پنجره ای به شکل زیر باز میشه :

آدرس کپی کرده رو در پنجره PAST می کنیم و روی OK کلیک می کنیم .

سایت هایی که می توانید برای آپلود عکس از اونها استفاده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر از این آدرس استفاده کردید . بعد از آپلود 3 تا آدرس به شما میده که باید دومی رو بطور کامل انتخاب کنید و در صفحه متن بچسبونید. یعنی اونی که بقلش نوشته شده : Thumbnail for forums

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴ / ۱۰ / ۱۳۸۹ -- ۳۴ : ۰۴ عصر، توسط HOOMAN.)
۴ / ۱۰ / ۱۳۸۹ -- ۳۳ : ۰۴ عصر
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
آفلاین
ارسال: #2
RE: چگونه عکسهای خود را در سایت قرار دهیم ؟
مهمترین نکته ای که در زمینه آپلود عکس فراموش شد این بود که حجم عکسهای آپلود شده نباید خیلی زیاد باشه. افراد بسیار زیادی هنوز از سیستم دیال آپ استفاده می کنند و عکسهای پر حجم برای این دسته از دوستان وافعا عذاب آور هست. و باعث میشه صفحه بسیار دیر لود بشه.
همچنین بهترین عرض عکس برای قرار گرفتن در انجمن 800 پیکسل است.

برای کم کردن عرض و حجم عکسهای خود می توانید از نرم افزار فتوشاپ استفاده کنید. @};-
در صورتی که لازم بود بگید تا آموزش اونرو هم قرار بدهم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸ / ۱۰ / ۱۳۸۹ -- ۳۷ : ۱۱ صبح، توسط HOOMAN.)
۸ / ۱۰ / ۱۳۸۹ -- ۳۵ : ۱۱ صبح
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
آفلاین
ارسال: #3
روش دیگر آپلود کردن عکس اینه که عکسهارو مستقیما داخل سایت آپلود کنید . کاربران عادی تا 8 مگ رو می توانند در سایت آپلود کنند و سپس بوسیله گزینه مدیریت فایلهای پیوست در کنترل پنل کاربر عکسها یا فایلهایی که آپلود شده رو حذف یا اصلاح کنند .
سعی کنید عکسهای مهم رو در سایت آپلود کنید و برای آپلود عکسهای کم اهمیت یا موقت از آپلود سنتر های متفرقه استفاده کنید . اما عکسهای پست های آموزشی و پایه و بدرد بخور رو حتما در سایت آپلود کنید . برای اینکار باید یا روی گزینه " ارسال پاسخ " یا روی گزینه "موضوع جدید" کلیک کنید در صفحه ای که براتون باز میشه گزینه ای هست تحت عنوان " آپلود چند رسانه ای " :

بعد از کلیک روی این گزینه پنجره ای براتون باز میشه که می توانید تا 12 فایل رو آپلود کنید و در نهایت روی گزینه " افزودن پیوست" کلیک کنید .

وقتیکه به صفحه قبل باز می گردید فایلهایی که اضافه کردید مانند عکس زیر به پایین باکس پاسخ اضافه شده اند و در صورتیکه روی گزینه افزودن پیوست به ارسال کلیک کنید می توانید عکسها رو بصورت بند انگشتی در لابلای نوشته ها اضافه کنید :

اما اگر پست خودتون رو بدون اینکه روی گزینه " افزودن پیوست به ارسال" کلیک کنید ، ارسال کنید عکسها بصورت بند انگشتی در زیر پست قرار می گیرند :

در صورتیکه بخواهید عکسها رو در سایز واقعی بین پست نمایش بدهید باید عکس بند انگشتی رو باز کنید و آدرس عکس رو که یه آدرس شبیه به آدرس زیر هست و بجای yyyyy یک شماره قرار داره طبق آموزش داده شده در پست شماره 1 در سایت قرار بدهید تا بصورت کامل عکس رو نمایش بدهد :
کد:
www.r30.ir/attachment.php?aid=YYYY

این نرم افزار بسیار کم حجم به راست کلیک شما گزینه ای تحت عنوان resize image اضافه می کنه . برای کم کردن حجم عکسها می توانید از این استفاده کنید :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱۵ / ۱ / ۱۳۹۱ -- ۱۴ : ۰۵ عصر
ارسال ها نقل قول
siavosh
VIP Silver

ارتفاع : بیست هزار پا
نام : siavosh
مدل :
راديو : futaba 6j-2.4
آفلاین
ارسال: #4
من از این نرم افزار برای کم کردن سایز گرفتن عکس و فیلم آموزشی پر کردن استفاده می کنم بسیار کاربردی آسان و کم حجم هستش این هم لینک دانلودش

۱۵ / ۱ / ۱۳۹۱ -- ۳۷ : ۰۵ عصر
ارسال ها نقل قول
AMIN2904
**
مدیر بخش
هيات علمي مولتي روتور
هیات علمی ماشین

مدیر انجمن
نام : امین امام دوست
مدل : edf jets & multirotors
راديو : Aurora9-hitec
آفلاین
ارسال: #5
منم یه برنامه فوق العاده معرفی میکنم.
برنامهMytoolsoft Image Resizerیه برنامه خیلی کامل باحجم کم.
میتونید تعدادزیادی عکس روهم باهمدیگه ریسایز کنید.

قبل از ارسال تاپیک لطفا از طریق جستجوی سایت موضوع خود را جستجو کنید و در صورت پیدا نکردن آنرا مطرح کنید..

لطفا به جای طرح سوالات خوددر پ.خ یا تماس تلفنی آنرا در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنید.

کاربران تازه وارد لطفا مطالعه کنند:

۱۵ / ۱ / ۱۳۹۱ -- ۲۰ : ۰۹ عصر
WWW ارسال ها نقل قول
NASSER
VIP Silver
هیات علمی هواپیما

ارتفاع : بیست هزار پا
نام : ناصــر ایرجی
مدل : Groovy-3d;CB-180q;Glider
راديو : Hitec Aurora 9
آفلاین
ارسال: #6
RE: گلایدر
با سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد ریسایز کردن تصاویر یکی دو جا دیدم که دوستان مختلف سوالات و اشکالاتی رو مطرح میکنن و نرم افزارهای مختلفی هم پیشنهاد میشه، با اجازه اساتید میخواستم یک نرم افزار بسیار ساده و در عین حال کارآمد رو اینجا خدمت دوستان گلم معرفی و طرز کارشو خلاصه و مصور تقدیم کنم ، باشد که رستگار شویم...!!!شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرم افزار Microsoft Office Picture Manager روی اغلب کامپیوترهای تحت ویندوز که نرم افزار معروف OFFICE روشون نصب شده موجود هست، نرم افزاری ساده ولی کارآمد برای مشاهده و ویرایش عکس و فایلهای تصویری که متاسفانه از دید و توجه اغلب کاربران هم مخفی مونده،که در این مجال طرز کار با اون رو همراه تصاویرجهت اطلاع اون دسته از دوستان که با ریسایز تصاویر مشکل دارن قرار میدم:
1- نرم افزار رو اجرا و تصویر مورد نظرمون رو در محیط اون باز میکنیم(اینکار دیگه فکر نمیکنم نیازی به توضیح داشته باشه ) مطابق تصور زیرازنوار منو گزینه Picture رو کلیک میکنیم:

2- در مرحله بعداز منوی پایین رو ، گزینه ریسایز رو انتخاب و کلیک میکنیم:

3- پنجره جدیدی بازمیشود تحت عنوان Resize ؛ در این پنجره همونطوریکه در شکل هم مشخص شده با کلیک رو فلش کناری کادری که سفید و خالی دیده میشه زبانه ای به طرف پایین باز میشه وتعدادی سایز پیش فرض در اون زبانه دیده میشه که با نتخاب یکی از اونها و کلیک روی آن سایز جدیدی به تصویر داده میشود که سایزی که اغلب خود بنده استفاده میکنم و برای پستها و تاپیکها بسیار مناسب هست سایزیه که مشخص کردم ولی شما به دلخواه خودتون میتونین سایزهای دیگری انتخاب بفرمایین، در ضمن باید عرض کنم که استفاده از پیش فرضها به هیچوجه اجباری نبوده و میتوان در کادرزیری همان پنجره و فعال کردن اون هر سایز دلخواهی به تصویر داد :

4- عملیات رو تایید میکنیم:

5- نتیجه رو بلافاصله در پنجره اصلی نرم افزار میبینیم:

6- با کلیک روی زبانه File و انتخاب گزینه Save as و دادن مسیر ذخیره فایل ، تصویر ریسایز شده خودمون رو در مسیر دلخواه ذخیره میکنیم :

6- در نهایت با انتخاب گزینه Exit آماده خروج از نرمافزار میشیم و در نهایت در پنجره باز شده نهایی با کلیلک روی Don't Save به پایان کار میرسیم : بهمین سادگی ؛ کار تمومه :

امیدوارم بدرد دوستان بخوره
ارادت : ناصر شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۰ / ۳ / ۱۳۹۱ -- ۳۹ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
HOOMAN
مدیر کل

مدیر کل
آفلاین
ارسال: #7
پست ناصر خان به این قسمت منتقل شد . ضمن اینکه در پست شماره 3 من یک نرم افزار بسیار کم جم معرفی کردم .
همچنین در این قسمت هم یک روش ساده برای کسانی که فتوشاپ ورژن 5 رو دارند معرفی کردم :
۳۰ / ۳ / ۱۳۹۱ -- ۰۲ : ۰۳ عصر
ارسال ها نقل قول
Bahramian
VIP Bronze

ارتفاع : پنج هزار پا
نام : امیدرضا بهرامیان
مدل : ایزی گلایدر.اکرومستر
راديو : JR XG8
آفلاین
ارسال: #8
با سلام
برای بریدن و گزینش قطعه ای از یک فیلم (مثلا فیلم گرفته شده توسط موبایل) و کاهش حجم اون از چه برنامه ای میشه استفاده کرد؟
با تشکر
۱۴ / ۱۰ / ۱۳۹۱ -- ۵۶ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
milad - t
کاربر سایت

نام : میلاد
مدل : keep 450 pro
راديو : wfly 6 ch
آفلاین
ارسال: #9
دوستان من افزودن پیوست به ارسال رو که میزنم به جای عکس نوشته میاد
اینم لینکش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا مهدی که با تو آسمانیم *** تو دریایی و ما رود روانیم
اگر یک روز هم ابری ببارد *** تو خورشیدی و ما رنگین کمانیم
۲۷ / ۱۲ / ۱۳۹۱ -- ۳۶ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
Saman-R
VIP Gold

ارتفاع : شصت هزار پا
نام : سامان روشن
مدل : Trex 700 - 600 EFL
راديو : Futaba 8fg
آفلاین
ارسال: #10
میلاد جان در هنگام ایجاد تاپیک در صورتی که همان اول هنگام ایجاد پست عکس ها را قرار ندهید و پس از ارسال پست اول بخواهید آن را ویرایش کنید و عکسها را اضافه کنید عکس ها اضافه نمیشوند .. باید در یک پست جدید عکس ها را اضافه کنید ..

در نگاه کساني که پرواز را نمي فهمند هرچه بيشتر اوج بگيري کوچکتر دیده خواهي شد
۲۷ / ۱۲ / ۱۳۹۱ -- ۲۱ : ۰۲ عصر
ارسال ها نقل قول
milad - t
کاربر سایت

نام : میلاد
مدل : keep 450 pro
راديو : wfly 6 ch
آفلاین
ارسال: #11
دستت درد نکنه این شد یه جواب منطقی واقعا خیلی گلی ( مثل این شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
از صبح تا حالا دارم بال بال میزنم هیچکی جواب نمیده شما قادر به دیدن عکسها نیستید لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا مهدی که با تو آسمانیم *** تو دریایی و ما رود روانیم
اگر یک روز هم ابری ببارد *** تو خورشیدی و ما رنگین کمانیم
۲۷ / ۱۲ / ۱۳۹۱ -- ۲۴ : ۰۲ عصر
ارسال ها نقل قول
mohammad vajdy
کاربر جدید

ارتفاع : صفر پا
نام : mohammad vajdy
مدل :
راديو :
آفلاین
ارسال: #12
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]هوابیما دست ساز خودم به اسمcap10
۲۰ / ۸ / ۱۳۹۲ -- ۲۱ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
kamranjj
معاون بخش

معاون بخش بدنه
نام : كامران جهانشيري
مدل : jupiter
راديو : RDS 8000
آفلاین
ارسال: #13
اگر در تاپیک های بدنه،همراه با مراحل ساخت قرار بدید،عالی میشه....

(((چرا همیشه امان از حرف مردم؟؟؟
یک بار هم،امان از من که حرف مردم برام اهمیت داره)))
(((یه جورایی حس خودنمایی درونیه منه که میخام تو چشم مردم باشم و مجبورم به حرف مردم کنم)))

۲۰ / ۸ / ۱۳۹۲ -- ۳۲ : ۰۱ عصر
ارسال ها نقل قول
sayad
VIP Silver
کلوب تهران

نام : محسن صیاد
مدل : mentor
راديو : futaba 8J
آفلاین
ارسال: #14
سلام دوستان
من برای گذاشتن عکسهای آپلود شده توسط آپلود چند رسانه ای مشکل دارم .
عکسها آپلود میشه ولی نمی دونم آدرسش رو از کجا باید کپی کنم و بعد آدرسشو در افزودن تصویر پیست کنم .
لطفا راهنمایی کنید چون نمی خوام از سایر سایتهای آپلود استفاده کنم .

چطور میتوتم عکسهای آپلود شده رو به مدیریت فایلهای پیوست انتقال بدم .
یه بار اینکارو کردم ولی هر چی سعی کردم دیگه نتونستم .
من میخوام عکسها با سایز واقعی بعد ارسالها بشینه چون از قبل سایز عکسها رو کم کردم و دیگه ویرایشی نداره .
ممنون میشه اگه کسی راهنمایی کنه .
متشکرم

وقتی این همه اشتباه جدید برای ارتکاب وجود داره

چرا باید همان قدیمی ها رو تکرار کرد !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ / ۹ / ۱۳۹۳ -- ۴۰ : ۱۰ عصر، توسط sayad.)
۱۷ / ۹ / ۱۳۹۳ -- ۳۴ : ۱۰ عصر
ارسال ها نقل قول
mohsenshz
کاربر سایت

نام : محسن شاهمرادی
مدل : ترینر فوم برد
راديو : FLYSKY مدل CT6B
آفلاین
ارسال: #15
نمیشعکس رو مستقیم از سیستم آپلود کرد ؟
۲۷ / ۹ / ۱۳۹۳ -- ۰۷ : ۰۳ صبح
ارسال ها نقل قول

کلمات کلیدی: چگونه, عکسهای, خود, را, در, سایت, قرار, دهیم,

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه پست ارسال کنیم یا یک موضوع جدید ایجاد کنیم ؟ HOOMAN 29 10,341 ۱۹ / ۲ / ۱۳۹۴ -- ۴۰ : ۱۰ صبح
آخرین ارسال: kashanian_hamid@yahoo.com
  چگونه ارسالهای جدید دوستان را پیدا کنیم ؟ HOOMAN 3 2,323 ۲۷ / ۲ / ۱۳۹۲ -- ۱۰ : ۰۱ عصر
آخرین ارسال: HOOMAN
  تغییر سایز عکسها و قرار دادن لوگوی آرسی در گوشه آنها HOOMAN 14 4,261 ۲۶ / ۹ / ۱۳۹۱ -- ۱۲ : ۰۸ صبح
آخرین ارسال: bahram.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان